slider

Doświadczeni geodeci z Krakowa

GEO-ZENIT to czołowa firma geodezyjna w Krakowie i powiatach z nim sąsiadujących. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz urzędów. Nasi geodeci zajmują się między innymi:

  • pomiarami do celów projektowych,
  • tyczeniem i inwentaryzacją powykonawczą obiektów naziemnych, nadziemnych oraz urządzeń infrastruktury technicznej,
  • przygotowaniem materiałów do celów prawnych.

Na rynku działamy od 20 lat. W tym czasie z naszych usług niejednokrotnie korzystali architekci, projektanci, firmy budowlane, deweloperzy, a także MPWiK, Zakład Gazowniczy oraz TAURON Dystrybucja S.A.
Firma Geodezyjna GEO-ZENIT Krzysztof Chlebda Kraków

Nasi liderzy

inż.  Krzysztof Chlebda  (numer uprawnień: 20149 z dnia 25 października 2008 roku). Właściciel firmy GEO-ZENIT.

Absolwent Akademii Rolniczej w Krakowie. Już od najmłodszych lat interesował się geodezją. Pierwsze kroki w tej dziedzinie stawiał pod okiem swojego ojca, założyciela firmy GEO-ZENIT inżyniera Tadeusza Chlebdy, również uprawnionego geodety. W firmie zajmuje stanowisko specjalisty do spraw obsługi geodezyjnej prowadzonych inwestycji. Cechuje go duże doświadczenie oraz wiele zakończonych zleceń. Posiada uprawnienia  z zakresu 4-go do prowadzenia geodezyjnej obsługi inwestycji. Wolny czas spędza aktywnie. Jest zapalonym piłkarzem – gra w amatorskiej lidze piłkarskiej.

 

inż. Janina Chlebda (numer uprawnień: 13052 z dnia 14 czerwca 1994 roku). Kierownik zespołu zajmującego się przygotowaniem materiałów do celów prawnych, a także kierownik prac kameralnych.

Absolwentka Akademii Rolniczej w Krakowie. Karierę zawodową rozpoczęła w 1977 roku w Krakowskim Przedsiębiorstwie Geodezyjnym. Po dwunastu latach pracy w tej firmie podjęła kolejne wyzwanie. Objęła posadę inspektora w Urzędzie Miasta Krakowa – Wydział Geodezji , a w 1996 roku została inspektorem klauzuli geodezyjnej w Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Krakowie. Od 2009 roku pracuje w firmie GEO-ZENIT.

Od kilkunastu lat z zaangażowaniem działa społecznie, wspiera wychowanków krakowskiego domu dziecka, organizuje imprezy charytatywne. W wolnych chwilach uwielbia podróżować, interesuje się również fotografią.

Aktualności

21
12.2018
Czytaj dalej

STRONA_NET2018